KONST / Litografier / Färglitografi 15086066
nr 1508 6066
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad pt, på bryggan. Färglitografi, bildmått: 31x43 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:07:54
12/12 17:46:54
12/12 18:07:09
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson